İstanbul Okey Salonları

admin     30-04-20     Okey Odaları     İstanbul Okey Salonları     476 Defa Okundu

İstanbul Okey Salonları

İstanbul Okey Salonları

Okey sitesi ile birlikte gerçek oyuncular ile bir araya gelebileceğiniz okey salonlarında her şehre özel olarak okey odası bulunmaktadır. İstanbul Okey Salonları üzerinde İstanbul’da ki oyuncularla bir araya gelerek masa oyunları oynayabilecek ve sohbet ederek birlikte eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz. Oyun sitemize tüm web tarayıcılarından, tabletlerden ve akıllı telefonlardan rahatlıkla erişim sağlayabilir ve hızlı oyun seçeneği ile kolayca oyunlar oynayabilirsiniz. Oyun salonlarımız kullanıcılarımız tarafından gün geçtikçe daha çok tercih edilerek sürekli olarak geliştirilmektedir ve bu süreçte kullanıcılarından hiçbir şekilde ek ücret talep edilmemektedir. Oyuncularına nezih ve seviyeli bir oyun ortamı sunmayı hedefleyen İstanbul Okey Sitesi aktif edilirken en temelinde yer alan insanların sıkıcı geçen zamanlarını arkadaşları veya yeni insanlarla bir araya gelerek birlikte okey oyunu oynayarak daha eğlenceli bir hale getirmektir.

İstanbul Okey Sitesi

Oyuncuları bir araya getirerek oyunlar oynamalarına olanak sağlar. Sadece İstanbul’da ki oyuncularla değil, farklı şehirdeki oyuncularında bulunduğu İstanbul Okey Sitesinde hemen yerinizi alarak ücretsiz oyunlar oynayabilirsiniz. Ücretsiz şekilde üye olabileceğiniz veya Facebook, Misafir Girişi bölümünü kullanarak oyunlar oynayabileceğiniz mobil okey destekli oyun sitesinde arkadaşlarınızla veya oyuncular ile birlikte eğlenceli zamanlar geçirin.

İstanbul İlçeleri

İstanbul merkez, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir